MÖBLER / Bord / Pelarbord 7832118
nr 783 2118
Pelarbord
1800-tal, längd: 85, djup: 57, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:06:12